Про компанію

Про компанію

Компанія «Львів-Мода» працює на ринку пошиття корпоративного одягу з 2000 року.

Ми забезпечуємо наших клієнтів комфортною, практичною та якісною уніформою. Широкий вибір пропозицій по стилю та вартості для працівників супермаркетів, ресторанів екстра-класу, кафе, автомийок, сучасних санаторіїв та комфортабельних готелів. 

Грамотно спланована маркетингова політика компанії «Львів-Мода» дозволяє виправдати витрати замовника на корпоративний одяг. При цьому, якісна приваблива уніформа, в кінцевому результаті, приносить більше вигоди у фінансовому та в іміджевому планах.

Політикою нашої компанії став пошук найновіших та найефективніших технологій, підгрунттям яких є абсолютна якість. З цією метою ми відвідуємо вітчизняні та міжнародні виставки, порівнюємо, оцінюємо та використовуємо найновіші досягнення в сфері виготовлення корпоративного одягу.

Ірина

Ірина

Менеджер

Робота з замовниками

Для оформлення замовлення Вам необхідно всього лише зв'язатися з нашими менеджерами, і рішення всіх Ваших проблем перейде в надійні руки наших досвідчених співробітників. Від складання ескізів і здійснення замірів до комплектації і відвантаження вже готової уніформи. Хочемо звернути вашу увагу, що 90% нашої продукції виготовляється під замовлення. Ми не тримаємо продукцію на складі, а працюємо за попередньою заявкою. Вартість пошиття форми для кухарів прораховується індивідуально. На ціноутворення впливають матеріали, складність моделі одягу. На пошиття тиражу до 100 одиниць необхідно 10-15 робочих днів.

Чекаємо на вас