Медична уніформа​

Медична уніформа

Медичний одяг – це уніформа для медпрацівників, до якої відносяться: медичний халат, медичний костюм, хірургічний костюм, медичний ковпак та інше. Одяг для медпрацівників сьогодні не обмежується нудним білим халатом, а рясніє різноманіттям кольорів, обробки і
фасонів крою. Вся медична уніформа на замовлення від ТзОВ «Львів-Мода» має елегантний зовнішній вигляд, є комфортною і практичною.

Використовувані нами тканини сприяють збереженню розмірів і зовнішнього вигляду виробів в процесі експлуатації, виготовлена нами медична уніформа тривалий час зберігає первинний привабливий вигляд.

Підбір уніформи для медперсоналу – це відповідальне завдання. Медичний одяг крім зручності і охайного вигляду, повинен відповідати й іншими критеріями – якість, комфорт, стійкість до різних забруднень. Красива і зручна медичний уніформа не тільки є візитною карткою Вашого підприємства, а також позначається на моральному і психологічному настрої Ваших співробітників, що в чималому ступені відбивається на престиж Вашої установи.

При необхідності ми можемо здійснити нанесення логотипу та символіки Вашої установи на вироби, що підкреслить солідність і індивідуальність медичного закладу.