Спецодяг

Спецодяг

Літній чи демісезонний спецодяг потрібен працівникам, які працюють не тільки у приміщенні, а й проводять частину робочого часу поза приміщенням. Міцні матеріали, використовувані при пошитті такого спецодягу, гарантовано захищають від забруднень і механічних пошкоджень в процесі роботи.

ТзОВ «Львів-Мода» пропонує пошиття на замовлення літнього та демісезонного спецодягу, а саме: комбінезонів, курток, жилетів, напівкомбінезонів, брюк і головних уборів. Наш робочий одяг надійно захистить Ваших працівників та збереже від негоди, вітру і випадкового переохолодження ранньою весною і пізньою осінню.

ТзОВ “Львів-Мода” здійснить пошиття зимового спецодягу на замовлення з урахуванням всіх побажань замовника. Зимовий спецодяг може складатися тільки з куртки, виконаної в корпоративних кольорах, або ж являти собою повноцінний зимовий костюм з куртки з
капюшоном, комбінезона або теплих штанів. Для поліпшення теплоізолюючих властивостей, зимовий спецодяг від виробника виготовляється з комбінації утеплювачів і різних видів тканини. З огляду на короткий світловий день, варто подбати про наявність світловідбиваючих елементів на зимовому спецодязі своїх співробітників.

Наш утеплений спецодяг захистить Ваших робочих від морозу, холодного вітру, легких виробничих ушкоджень і забруднень.